DOBROčinná aukcia so SAShE.sk a Pošli DOBRO ďalej

"Pošli dobro ďalej" aj cez dobročinnú aukciu so SAShE.sk!

Dobročinná aukcia so SAShE sa stala každoročným milým zvykom pred Vianocami. Chceme však, aby sa DOBRO a ľudskosť šírili po celý rok, aby sme to "silné" vianočné prežívali každý deň počas roka!
Projekt "Pošli DOBRO ďalej" sme odštartovali 28. apríla pri príležitosti Medzinárodného dňa dobrých skutkov a pripájame sa ním k celosvetovej iniciatíve "Pošli to ďalej" podľa rovnomenného filmu.

Poslať dobro môžete i tým, že si vydražíte jedinečnú, s láskou robenú vecičku! Vyrobili a darovali ich šikovné rúčky SAShE tvorkýň.  Mimochodom, blíži sa Deň matiek, urobte tej svojej radosť milým darčekom alebo, ak ste sama maminkou, urobte radosť SEBE, zaslúžite si :-)  Tým, že seba alebo niekoho obdarujete, pomôžete rodinkám s neľahkým osudom na našom portáli dakujeme.sk! Čiže radosť znásobíte! 

Aukcia prebieha do 11. mája do 22:00, výťažok spravodlivo rozdelíme príbehom, ktoré napíšu a/alebo podporia školské tímy vrámci "Pošli DOBRO ďalej".  Spojením síl sa dajú robiť veľké veci! Ak poznáte rodinku v ťažkej životnej situácii, napíšte nám o nej!
Ak máte školáka, ktorý má skvelú pani učiteľku, zapojte ich do projektu. Napíše nám na vlasta@dakujeme.sk

Ďakujeme šikovným tvorkyniam, ktoré so srdcom na dlani vecičku do aukcie darovali! ĎAKUJEME, ŽE STE TAKTO POSLALI DOBRO ĎALEJ...

 

Dražíme TU.

 

Pár slov na záver od SAShE redakcie 

Darcovský portál ďakujeme.sk považujeme za jeden z najtransparentnejších a bezúhonných dobročinných projektov. Funguje celý rok, nezužuje svoju činnosť len na Vianoce. Takto sa do neho môžu zapojiť ľudia a rodiny počas roka a požiadať verejnosť o finančnú pomoc. Dôležité je, že peniažky sa vždy získavajú len na konkrétny účel. Napríklad nové okná do domu alebo lieky pre dieťa. Ak poznáte niekoho, kto potrebuje finančnú pomoc, podporte ho, aby napísali svoj príbeh na dakujeme.sk.

Náš obdiv patrí tímu Ďakujeme, ktorý pracuje celý rok na zlepšovaní osudov rodín na Slovensku. Rovnako sme dojatí a ďakujeme všetkým SAShE predajcom, ktorí do Aukcie venovali svoje veci a podporujú ju. Vďaka ich štedrosti a ochote pomáhať je tento projekt vôbec možný. Aukciou podporíme príbehy z grantového programu Nadácie Orange Darujte Vianoce, ktorý prináša radostné sviatky tam kde by inak neboli už 16 rokov.

Bezpodmienečná pomoc nemusí prichádzať len v období Vianoc, môže plynúť celoročne. Práve aj tento projekt poukazuje na dobro a vzájomnú spolupatričnosť, ktorá je v nás. V prípade, že viete či máte vo svojom okolí rodinu, dieťatko či osamelého starčeka, ktorí potrebujú pomoc, nečakajte a dajte nám o nich vedieť na dakujeme.sk a staňte sa tak ich Dobronošmi.

Saša a Broňa