Pomoc pre Dianku - nášho anjelika

Pomoc pre Dianku - nášho anjelika
Náklady na liečbu a pobyt v nemocnici
Monika Smykalova
Dianka
Nadácia VÚB
294 €
2000 €
15%

Nadácia VÚB venuje Dianke 200 eur štartovné na pokrytie nákladov na liečbu a pobyt v nemocnici   

     Som mamička s dvomi deťmi - dvojičkami. Laurinka a Dianka majú 4,5 mesiaca. Dianka má nepriaznivý zdravotný stav i kvôli tomu, že sa narodila predčasne, akútkou sekciou. Dianka hneď po narodení spontánne nedýchala, bola oživovaná a prevezená do nemocnice v Humennom. Po stabilizácii novorodeneckého stavu bola po dvoch týždňoch prepustená do domáceho prostredia. Dianka sa vyvíjala primerane k svojmu veku, ale postupne, ako rastie, začali sa prejavovať zdravotné problémy. Dianke pre problémy na kardiologickom oddelení diagnostikovali bližšie neurčené poruchy so srdiečkom, nedomykavosť chlopne. Je stále sledovaná na kardiologickom oddelení a bude posunutá na vyššie pracovisko.

 

     Zároveň má Dianka aj problémy s uškami, pričom má malé zvukovody, ktoré jej museli prepichnúť. Ešte nie je isté, či bude Dianka počuť. Je to naše slniečko, bojíme sa o ňu, preto Vás chcem všetkých poprosiť o pomoc. Náklady na lieky a na jej liečbu sú nad naše možnosti plus ubytovanie mňa ako doprovodu v nemocnici nás vyjde nemalé peniaze. Robíme všetko preto, aby Dianka bola zdravá.

     Obraciam sa na Vás so žiadosťou o pomoc pri financovaní jej liečby a pobytu v nemocnici. Ďakujeme za pomoc! S pozdravom Dianka a mamička Monika.

Zoznam darcov a darov

Lucia Piovarči (28.08.2018) 16 €
Martin ... (19.08.2018) 20 €
Lucia C (14.08.2018) 8 €
Miki T. (08.08.2018) 50 €
Nadácia VÚB štartovné (20.07.2018) 200 €