Moje dcérky a ja

Moje dcérky a ja
Liečba, lieky, zdrav. pomôcky, doplatky u lekára, potraviny
Martina Tvrdoňová
Maminka s 2 dcérkami
643 €
500 €
129%

SPECTRUM venuje mamičke 77 euro nevyhnutné zdravotné pomôcky a potraviny.

Milí darcovia, 

som maminka 2 krásnych dcér, staršia je už školopovinná, mladšia chodí ešte do škôlky. Môj životný príbeh sa začal krásne, vydávala som sa z lásky. Ja som to tak cítila. Manžel, žiaľ, začal holdovať alkoholu a mal rád spoločnosť. Nezmenilo to ani narodenie detí. Domácnosť som finančne "ťahala" ja, iba občas si manžel našiel nejakú brigádu. Neskôr som sa dozvedela, že má ďalšie deti, začal byť agresívny, rozbíjal veci, býval doma čoraz menej. Psychicky som sa takmer zrútila. Na žive ma držali moje dcérky. Momentálne s otcom ich detí nežijeme a sme v rozvodom konaní. O deti sa starám sama, manžel je bezdomovec a na dcéry neprispieva.

Robím, čo môžem, aby som deťom dala bezpečie, prijatie a pokoj, ktorý tak veľmi všetky potrebujeme. Pracujem ako opatrovateľka, starám sa o autistického dospelého chlapca. Príjem mám malý, ledva mi vystačí na úhradu nájmu, škôlky, školy, potravín.
Pred pár dňami som sa nešťastne pošmykla na ľade a zlomila si ruku. Vyzerá, že budem musieť podstúpiť operáciu a dlhodobo byť PN. Finančne to nezvládnem, preto prosím dobrých ľudí o pomoc. Nemám sa na koho obrátiť, cítim, že je toho na mňa veľa a nevládzem. Radosť mi robia moje princezné, za ktoré som Bohu nesmierne vďačná a ktoré mi dávajú silu ísť ďalej.
Zo srdca ďakujem za Vašu pomoc, podporu a modlitby, nesmierne si to vážim!

Zoznam darcov a darov

1 2 (13.03.2019) 500 €
Martin ... (11.03.2019) 30 €
M Č (24.02.2019) 16 €
Spectrum (20.02.2019) 77 €
S láskou :-)
Tatiana Prídavková (17.02.2019) 20 €
Prajeme vám veľa sil, lásky od dcerok,Bozieho požehnania a pomoci. Pan je verný a nikdy neopustí. Dôležitá je viera a nikdy sa nevzdávať. Nech sa vám darí.