Sárka a Ondrík

Sárka a Ondrík
Rehabilitačné cvičenia, pomôcky, lieky
Dominik Koščák
Sárka a Ondrejko Koščákoví
Pošli DOBRO mamám
332 €
22%
Darovať
100
Dní do konca
1500 €
Cieľová suma

Sárke a Ondríkovi venujeme na rehabilitácie, rehabilitačné pomôcky a lieky štartovné v hodnote 300 eur.
Dobrý deň volám sa Dominik a mám tu najúžasnejšiu rodinku na svete. Naše inak obdarené 3,5 ročné dvojičky Sárka a Ondrík sa narodili predčasne s mnohými diagnózami, ktoré im komplikujú zdravotný stav.
Aj napriek tomu, čo si všetko prežili, sú veľkí bojovníci a ja sám neviem, kde berú tu silu a chuť na sebe pracovať. Hnacím motorom našej rodiny je naša skvelá a obetavá mamina Lucka. Zabezpečuje všetko od lekárov, cvičení, rehabilitácii, domácich prác, varenia a ešte k tomu sa stíha venovať aj našim výnimočným deťom. Pre našu rodinu obetovala veľmi veľa, odkedy sa Sárka a Ondrík narodili potrebujú 24h starostlivosť.
Naša maminka nemá chvíľu čas pre seba celé tie roky. Ja sám sa čudujem odkiaľ berie tu energiu a silu všetko zariadiť. Keď prídem domov z práce a som unavený, dokonca sa postará aj o mňa.
Ondrík a Sárinka musia veľa cvičiť a rehabilitovať, aby sa v budúcnosti mohli postaviť na vlastné nohy a byť aspoň trošku sebestační. Ich rehabilitačná liečba je veľmi nákladná a už ju nezvládame financovať z nášho rodinného rozpočtu. Preto by som Vás chcel veľmi pekne poprosiť o Vašu pomoc pri financovaní rehabilitačných pobytov, ktoré sú pre Ondríka a Sárinku tak veľmi potrebné.
Veď každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie, no niekedy na to potrebuje pomoc iných. Srdečná vďaka Dominik

Sárka a Ondrík Sárka a Ondrík Sárka a Ondrík

Zoznam darcov a darov

Miroslava Chovancova (15.05.2019) 32 €
Držte sa :)
Štartovné - Pošli dobro mamám (12.05.2019) 300 €