ULZIBAT pre Simonku a Kristínku

ULZIBAT pre Simonku a Kristínku
Zákrok ULZIBAT
Tomáš Fuzák
Simonka a Kristínka Fuzákové
68 €
1%
Darovať
43
Dní do konca
6800 €
Cieľová suma

Voláme sa Simonka a Kristínka. Sme dvojičky a máme 16 rokov. Narodili sme sa troška skôr, ako nás naši rodičia čakali a aj preto už od malička bojujeme s rôznymi zdravotnými ťažkosťami.
Ja, Simonka, síce viem používať nôžky, aj ma odnesú kam potrebujem, ale neviem udržať stabilitu na dlhší čas a takisto aj moja jemná motorika je na nízkej úrovni. Absolvovala som množstvo operácii šliach, aj rotáciu stehenných kostí. Mám rada hudbu, svoju rodinu a vyšívanie.
Ja, Kristínka, som nemala toľko šťastia ako moja sestra. Som na vozíčku a tých operácii už tiež bolo na mňa príliš veľa. Mám za sebou operácie šliach, chrbtice, mám implantovaný mozgový neurostimulátor, ktorý mi výrazne pomáha viesť lepší život. Ja mám rada nekonečné prechádzky na čerstvom vzduchu a hlavne nech sa niečo deje. Milujem slovenských spevákov a mojich rodičov.
Po všetkých našich zákrokoch sme sa veľmi dlho liečili a dávali do poriadku, ale nie všetky operácie šliach mali pre nás želaný efekt, nakoľko sme v puberte príliš rýchlo rástli a to sa nedá ovplyvniť ani pravidelným cvičením.
Chceli by sme preto absolvovať ULZIBAT zákrok v Kladne, ktorý je výrazne ľahšie zvládnuteľný, bez ďalších nepekných veľkých jaziev a hlavne toľko nebolí. Nehradí ho však zdravotná poisťovňa a tak sme nútení si ho hradiť sami. No a veríme, že aj s Vašou pomocou, keďže naši rodičia toľko koruniek nebudú vedieť našetriť . Ak ju absolvujme, náš zdravotný stav sa znovu zlepší.
Ja, Simonka docielim, aby som znovu stála rovno na nohách a neskončila na vozíku.
Ja, Kristínka zasa, aby ma lepšie poslúchalo telo a hlavne aby som neskončila s vykĺbenými bedrovými kĺbmi a bolesťami.
Preto Vás prosíme o pomoc. S každým Vašim eurom sme bližšie k želanému zlepšeniu.

 

TENTO príbeh môžete podporiť aj tým, že sa zapojíte do charitatívnej aukcie s dakujeme.sk! Momentálne beží výzva na darovanie originálnych handmade vecičiek, samotná dražba sa uskutoční budúci týždeň! Viac info o aukciách TU.

ULZIBAT pre Simonku a Kristínku ULZIBAT pre Simonku a Kristínku ULZIBAT pre Simonku a Kristínku

Zoznam darcov a darov

Dominika Pintérová (16.10.2019) 8 €
Lenka Hoborová (14.10.2019) 40 €
Barbora Vojtušová (07.10.2019) 20 €