Olej do slnečného počasia
Olej do slnečného počasia https://www.sashe.sk/ModraPupava/detail/opalovaci-olej
Prírodný opaľovací olej Letný deň s prirodzeným ochranných faktorom, bez diskutabilných chemických UV faktorov, či blokátorov.Obsahuje pšenično-klíčkový, arganový, olivový olej, nechtíkový extrakt, výťažok z červenej riasy, olejček z mrkvových semien a ďalšie aktívne fytozložky. Tieto synergicky pôsobia proti tvorbe voľných radikálov, fotostarnutiu pleti, pigmentovým škvrnám, či sčervenaniu pokožky.
Je použiteľný tak pred, ako aj po opaľovaní, netreba ho z pokožky zmývať - naopak, pleť bude mať osoh aj z jeho anti-ageingových vlastností ;)
Vytvorila: ModráPúpava
Celá tvorba tu
O chvíľku môžete dražiť aj Vy. Ak ešte nie ste zaregistrovaní, urobte si registráciu. Následne sa prihláste. Ak ste si už registráciu robili, prihláste sa
Aktuálna suma: | 15,00 € |
Minim. prihodenie: | 1,00 € |
Koniec aukcie: | 11.05.2018 22:00:00 |
Do konca zostáva: |