Žiadosť o finančnú pomoc na operáciu vo Viedni

Žiadosť o finančnú pomoc na operáciu vo Viedni
Operácia Laurinkinej ruky vo Viedni
Soňa Lukáčová
Laura Lukáčová
127 €
2000 €
6%

SPECTRUM venuje Laurinke 77 euro na operáciu.

Volám sa Soňa a mám dcérku Laurinku, ktorá má deväť rôčkov. Všetko sa začalo pôrodom, ktorý nešiel tak, ako by mal. Laurinka bola priťažká a priveľká. Pri pôrode sa zasekla v pôrodných cestách a keď doktori zbadali, že je zle a má obtočenú pupočnú šnúru okolo krku, dusí sa, tak ju zo mňa doslova vytrhli. Bola celá fialová a neplakala, nevedela som čo sa deje, no keď som pochvíľke začula jej krik, odľahlo mi.  


Výsledok pôrodu? Popôrodná paréza plexus brachialis – ochrnutie pravej hornej končatiny. Laurinka od narodenia trpí a chodí po doktoroch na rôzne cvičenia a liečebné pobyty. Chorá ručička rastie pomalšie a sú potrebné kvalitné rehabilitácie, aby sa aspoň trošku zmiernil jej handicap.
Teraz sa k nám vďaka jednej známej dostala informácia o súkromnej nemocnici vo Viedni, kde už 40! rokov majú operačné skúsenosti a hlavne výsledky s našou diagnózou. Veríme, že aj Laurinke operácia výrazne zlepší zdravotný stav. Keďže je to v zahraničí,  náklady s tým spojené musíme hradiť. Po konzultácií s profesorom Dr. Robertom Schmidhammerom vo Viedni by potrebovala  tri operácie.
Prvá operácia bude stáť 18000 eur,  tá druhá 10000 eur a tretia v pípade potreby taktiež 10000 eur. Spolu až 38000, čo je dosť vysoká suma.
Preto prosím veľmi o pomoc, čím skôr sa nám podarí dostať k tejto sume a uhradiť ju na účet klinike, tým skôr ju môžu operovať.
Vyššiu šancu mala, keď bola mladšia, ale to sme už zmeškali.
Preto nechceme už dlhšie čakať. Prosíme, dajte našej Laurinke príležitosť na lepšiu budúcnosť.
Všetkým zo srdca za akúkoľvek pomoc zo srdca ĎAKUJEME!

Zoznam darcov a darov

Pavol Chovanec (11.05.2019) 20 €
Pavol Chovanec (12.04.2019) 20 €
Veľa síl a šťastia prajem
Lucia C (21.03.2019) 10 €
Spectrum (07.02.2019) 77 €
S láskou :-)