Krajšì zajtrajšok pre neposedka

Krajšì zajtrajšok pre neposedka
Terapie, liečba a lieky
Anna Mària Kernovà
Ronko Kern
125 €
2000 €
6%

SPECTRUM venuje Ronkovi 77 euro na terapie.

Môj syn, neposedko Ronko, je pre mña veľkým darom. Nàš život nie je jednoduchý. Vychovàvam neposedka sama. Náš mesačný prìjem je veľmi nìzky.

Neposedko je iný ako jeho rovesnìci. Trpì rôznymi poruchami, ktorè vyžadujù mnoho ùsilia, terapiì, liekov. To všetko potrebuje pre svoj rozvoj a vyliečenie.
Pre mña je tým najdrahšìm klenotom, no pre iných bremenom. Trpì dysgrafiou, dyslexiou, ADHD, hyperaktivitou, s ktorou treba tvrdo pracovať.
Terapie mu pomàhajù, len ja už nemàm z čoho platiť tieto hodiny pomoci. Je to veľmi nàročnè. Ronko býva opakovane chorý, mà často zápaly, virózy. Keď skončì jedna choroba, za pàr dnì začne ďalšia.
Mesačne potrebuje môj neposedko lieky za cca 100 eur. Ja som opatrovateľka staršej pani. Žijeme len z opatrovateľskèho prìspevku. Keď zaplatìm byt, elektriku a lieky, niekedy nàm na mesiac ostane 50 eur.
Nedokàžem z toho vyžiť. Som zùfalà z tejto situàcie. Brigádu si nemôžem nàjsť, lebo nie je nik, kto by sa postaral o Ronka.
Preto sa obraciam na Vás s prosbou o pomoc. Sama to už nezvlàdam. Za každù pomoc budeme nesmierne vďační, mama s Ronkom.

Krajšì zajtrajšok pre neposedka

Zoznam darcov a darov

Martin H. (22.06.2019) 20 €
Martin ... (11.06.2019) 20 €
Robert Šramko (10.04.2019) 8 €
Spectrum (31.03.2019) 77 €
S láskou :-)