Pomoc pre Tomíčka

Pomoc pre Tomíčka
Rehabilitačný pobyt
Andrea Plachá
Tommy Burghardt
77 €
12%
Darovať
41
Dní do konca
650 €
Cieľová suma

SPECTRUM venuje Tomíčkovi 77 euro na rehabilitačný pobyt.

Tomíček sa narodil ako zdravé dieťatko. Zdravie sa niekam vytratilo, keď lekári po pár mesiacoch zistili, že má vývojové ochorenie mozgu zvané lisencefália.

Náš život nabral úplne iný smer a zmenil sa od základov - namiesto radovania sa z prvých krôčikov alebo prvého slova sa nám začal kolotoč vyšetrení, rehabilitácií a návštev špeciálnych ambulancií.
V hlave sa nám vyrojilo množstvo otázok, na ktoré sme nedostali odpoveď. Lekári nám hovorili, že iba jeho pekná tvárička nám bude robiť radosť.
Napriek všetkému Tomík robí obrovské pokroky a my sa tešíme, že z ležiaceho dieťatka sa behom 6 rokov vyvinul človiečik, ktorý sa má smelo k svetu, je stále usmiaty, plný energie a chuti do života. 
Je veľmi vnímavý, zaujíma sa o svet okolo seba, miluje pesničky a hlavne sa začal sám stavať na nožičky.
To všetko len vďaka pravidelným rehabilitáciám a špeciálnym terapiám, ktoré podporujú všetky jeho zmysly a pomáhajú mu v napredovaní. Tommy je veľmi štastný, keď niečo nové sám dokáže a má obrovskú chuť do života.
V súčasnosti je stále odkázaný na 24h starostlivosť, je nesebestačný, sám nechodí ani nerozpráva. No stále sa usmieva a má kopec energie, čo mi dáva silu bojovať za jeho lepšiu budúcnosť.
Špeciálne intenzívne rehabilitácie bohužiaľ neprepláca poisťovňa a sú finančne náročné. Za každým pobytom sú však viditelné pokroky. Po našom poslednom pobyte sa Tommy začal stavať sám na nožičky a cez leto sa odvážil spraviť sám prvé krôčky. Rehabilitácie sú pre neho dôležitou súčasťou života a je ozaj ťažké, keď viete, že vášmu dieťatku pomáha cvičenie, ktoré si nemôžete dovoliť financovať z vlastných zdrojov.
Veľmi Vás preto prosím o pomoc mojmu synčekovi. Je to moje slniečko, ktoré ľúbim nado všetko na svete. PROSÍM Vás, milí darcovia, pomôžte Tomičkovi na jeho ceste za lepší a kvalitnejší život.
Veľmi pekne Vám ďakujem

Zoznam darcov a darov

Spectrum (02.10.2019) 77 €
S láskou :-)