Ulzibat pre Lukáša

Ulzibat pre Lukáša
Operácia metódou Ulzibat
Ľubica Bačová
Lukáš Adamkovič
105 €
4%
Darovať
43
Dní do konca
2800 €
Cieľová suma

SPECTRUM venuje Lukáškovi 77 Eur na operáciu. 

Lukáško, náš malý anjelik, naše vymodlené dieťatko. Keď si sa narodil bol to zázrak, pre každého úplne zdravé babätko, skóre 10 z 10.

Kto by tušil, čo sa stane behom tvojho prvého rôčika. Náš celý svet sa obrátil naruby. Pár dní po druhom očkovaní si prestal dvíhať hlavičku, pretáčať sa, proste prestal si robiť všetko, čo si dovtedy vedel. Len si tak ležal a nechápal, čo sa s tebou deje, rovnako ako nechápali mamka s ockom. So slzami v očiach si dnes prezerám fotografie, keď si mal sešť mesiacov a pekne držíš hlavičku a očiach ti čítam, ako veľmi chceš chodiť.
Za to, že dnes dokážeš štvornožkovať, vďačíme jednej pani fyzioterapeutke, ktorá ťa trápila cvičeniami a trápili sme sa aj my. Ale dokázal si to, ty náš BOJOVNÍK.
Hoci pravidelne rehabilitujeme, tvoje svalstvo je už v takom štádiu, že bez operácie sa ďalej nepohneme. Mohli by ťa operovať aj tu na Slovensku, ale bol by si sádrovaný a trápil by si sa, mal po sebe všade stehy.
Našou ďalšou možnosťou je operácia v Kladne, teleskopicky a trvá pár minút a nebude na tebe nič vidno. Bohužiaľ, táto operácia je finančne náročná. Stojí 2800 eur, v tom sú zahrnuté aj cestovné a iné náklady s ňou spojené. Ale ty si BOJOVNÍK a NEVZDÁVAŠ sa. Bojovníci sa nikdy nevzdávajú a bojujú až do konca. Nevzdáme sa pokiaľ nedobojujeme do šťastného konca. Dovtedy nebudeme pokojne spať.
Všetkým Vám ĎAKUJEME. Lukáško je ešte malý a má veľké šance na plnohodnotný život. BOJOVNÍCI SA NIKDY NEVZDÁVAJÚ!

Zoznam darcov a darov

Robert Šramko Šramko (12.02.2020) 8 €
Spectrum (03.02.2020) 77 €
S láskou :-)
J M (14.01.2020) 20 €