Delfíny pre Filipka

Delfíny pre Filipka
Delfínoterapia pre Filipka
Katarina Šebíková
Filip Šebík
0 €
0%
Darovať
70
Dní do konca
1500 €
Cieľová suma

Volám sa Filipko, narodil som sa ako zdravý chlapček, no vôbec sa nezaujímam o svet okolo seba. Áno, som autista.
Rodičia to veľmi ťažko nesú a stále netušia, čo vsetko ich ešte čaká. Za chvíľu budem mať 3 roky. Nerozprávam, nereagujem na dianie okolo seba, niekedy ani na svoje meno. Mám problém prehĺtať väčšie kúsky, veľa kričím, často som nervózny a v noci veľmi zle spím. Moju maminku to veľmi trápi a má obrovský strach, čo bude.
Ťažko nesie aj momenty, keď sa chce so mnou hrať môj starší brat, no ja vôbec neviem čo odo mňa chce a tak väčšinou len kričím. V cudzom prostredí sa necítim dobre, bývam nervózny a chcem ísť len domov, tam mi je najlepšie. Rodičia sa snažia ako môžu, chcú mi veľmi pomôcť. Z rodinného rozpočtu zatiaľ dokážu pre mňa financovať špeciálnu stravu, canisterapiu, apiterapiu a ak sa ešte viac uskromnia, snáď zvládnu aj zvukoterapiu.
Moja maminka napriek všetkému verí, že práve veľmi chválená delfínoterapia by mi mohla pomôcť a bude mať na mňa pozitívny vplyv. Verí, že sa môj život s autizmom zmení na plnohodnotnejší.
Velmi túži počuť z mojich úst slovo mama a keď ma bude vidieť spokojného, bude tou najšťastnejšou mamou na svete.
A tak vás chcem spolu s mojím bračekom Adamkom a rodičmi veľmi pekne poprosiť o akýkoľvek peňažný prispevok. Ak je to vo vašich silách a možnostiach a chcete mi pomôcť.
Vedzte, že každé jedno € je pre mňa veľký dar a môže mi veľmi, veľmi pomôcť byť aspoň krôčik bližšie k delfinom. Ďakujem z toho mojho malého srdiečka všetkým veľmi pekne, Filipko.

Delfíny pre Filipka Delfíny pre Filipka

Zoznam darcov a darov