Už roky sa boríme s chorobou

Už roky sa boríme s chorobou
Strava, lieky , zdravotný materiál, opravy v dome
Veronika Tomková
Alžbeta Tomková
122 €
8%
Darovať
64
Dní do konca
1500 €
Cieľová suma
SPECTRUM venuje pani Alžbete 77 Eur na lieky a zdravotný materiál.
 

Dobrý deň, volám sa Veronika Tomková, mám 47 rokov. Môj príbeh už možno poznáte. Po ťažkom, nevydarenom manželstve som ostala so synom u mojej mamy.
Tá náhle ochorela, upadla do kómy. Skoro rok som za ňou každý deň utekala z práce do nemocnice a svojho syna som si užila len málo. Nakoniec sa prebrala a z nemocnice ju pustili nevládnu, s tým, že bude žiť pár dní.
My sme to nevzdali, mama žije a spolu bojujeme ako vieme už 26 rokov. Vlastne živoríme, lebo z našich príjmov nemáme na lieky a často ani na stravu a základné potreby pre život. 
Mama je na invalidom vozíčku a od pása nadol nedokáže nič. Za celé tie roky sa sama starám o ňu. Zo zákona nemám nárok na iný príjem, žijeme z opatrovateľského príspevku.
To málo, čo nám zostane, ide na lieky a na stravu. Najhoršie na tom je, že aj mne sa pridružila choroba kolien a kĺbov, ktorá sa už nedá operovať. Chodím s veľkými bolesťami.
Veľmi pekne Vás prosím o pomoc na lieky, zdravotné pomôcky, vitamíny. Potrebovali by sme aj opraviť upchaté potrubie na vodu, vymaľovať dom..
Veľká vďaka všetkým, ktorí nám už pomohli a naďalej pomáhajú.
Veľmi si to vážime, s úctou a vďakou rodina Tomková.

Už roky sa boríme s chorobou

Zoznam darcov a darov

dana d (14.03.2020) 25 €
Veronika Oselska (11.03.2020) 20 €
Drzim velmi palce a myslim na vas!
Spectrum (04.03.2020) 77 €
S láskou :-)