Bojujem ďalej, nevzdávam sa

Bojujem ďalej, nevzdávam sa
Kúpa lieku, ktorý nehradí zdravotná poisťovňa
Marta Struhalová
Marta Struhalová
211 €
4%
Darovať
48
Dní do konca
5400 €
Cieľová suma

Spectrum venuje pani Marte 77 eur na liečbu.

Dobrý deň milí darcovia, 

volám sa Marta, bývam v Žiline, som rozvedená a som matkou dvoch dospelých synov. Pred dvomi rokmi mi diagnostikovali u gastroenteorológa onkologické ochorenie.
Vtedy prvýkrát som si vypočula vetu od ošetrujúcej lekárky, z ktorej ma priam zamrazilo. Ako pomerne mladému človeku, ktorý dbal na svoj zdravotný stav, by mi nikdy nenapadlo, že lekárka bude mať podozrenie, že som vážne chorá a ukrývam v sebe tak závažného nepriateľa, akým je zhubný nádor. 

Ako prvé som musela absolvovať operáciu na chirurgickom oddelení, po rekonvalescencii som postupne začala užívať niekoľko druhov chemoterapie a biologickej liečby. Keďže mi zatiaľ poskytnutá liečba ochorenie nepomohla zastaviť, lekárka mi navrhla liečbu liekom Lonsurf. Bohužiaľ moja zdravotná poisťovňa tento liek neuhrádza. Nakoľko liek je pomerne drahý, mesačná liečba stojí cca 2 000 €, nemám dostatok finančných prostriedkov, aby som si takýto liek mohla dovoliť hradiť z vlastných zdrojov.

Ďakujem Vám za prečítanie môjho príbehu, dúfam, že ma podporíte v boji s touto zákernou chorobou. Budem Vám vďačná za každý finančný príspevok a využijem ho výlučne na úhradu nákladov spojených s mojou liečbou. 

Aký dobrý skutok spravíte Vy, taký sa Vám v budúcnosti určite vráti.

 

Zoznam darcov a darov

Eva Pirošová Pirošová (13.07.2020) 100 €
Všetko dobré prajeme.
Ľuboslava Figurová Figurová (09.07.2020) 8 €
držíme palce ;)
Marian Madunicky (09.07.2020) 16 €
Barbora Z. (27.06.2020) 10 €
Spectrum (24.06.2020) 77 €
S láskou :)