Aby Viktória mohla vidieť

Aby Viktória mohla vidieť
Lieky, rehabilitácie a CNS harmonizér
Veronika Janošková
Viktória Janošková
77 €
3%
Darovať
78
Dní do konca
3000 €
Cieľová suma

Spectrum venuje Viktórii 77 eur na liečbu.
Dobrý deň, sme 6 členná rodinka. Po 3 chlapcoch sme sa velmi tešili našej malej princezničke. Dostala meno Viktória, bola krásne, zdravé, hravé a šťastné dievčatko.
Všetko bolo pekné až do roku 2018, keď nám Vikinka ochorela. Skončili sme v nemocnici a diagnóza znela herpetická meningoencefalitída.
Táto zákerná choroba a
zanedbaná zdravotná starostlivosť zo strany lekárov pripravili naše dieťa o zrak. Následky sú centrálna porucha mozgu, poškodenie zrakového centra.
Do dnešného dňa sme sa s tým, čo sa jej stalo, nedokázali  vyrovnať. Život je ťažký nielen pre Vikinku, ale aj pre celú rodinu a to po psychickej stránke, ale aj po finančnej.
Robíme čo sa dá, aby sa jej zdravotný stav zlepšil. Rehabilitujeme, pravidelne navštevujeme hyperbaricku komoru, okrem toho berie veľa liekov na prekrvenie mozgu.
Novú nadej vidíme v preparáte  CNS HARMONIZER. Sú to mikrokapsuly, ktoré obnovujú poškodené bunky v mozgu a aj malá časť obnovených buniek jej môže pomôcť zlepšiť zrak. Preto žiadame o pomoc. Kto môže darovať aj malú čiastku, nám to veľmi pomôže. 
Všetkym dobrým ľuďom zo srdca ďakujeme Viktória a jej rodina. 

Aby Viktória mohla vidieť Aby Viktória mohla vidieť

Zoznam darcov a darov

Spectrum (24.06.2020) 77 €
S láskou :)