Keď otec musí nahradiť aj materinskú lásku

Keď otec musí nahradiť aj materinskú lásku
Umývačka riadu, nábytok, notebook pre deti, školské potreby
Veronika Muránska
Miroslav
Rozdávame nakladačky a kvašáky
76 €
30%
Darovať
21
Dní do konca
250 €
Cieľová suma

Miroslav je mladý muž, otec troch detí vo veku 10, 8 a 7 rokov. Je už tretí rok rozvedený, súdom mu bola pridelená starostlivosť o deti. Matka o ne nejaví záujem. Našla si priateľa a viac jej záleží na jeho dieťati, ako na vlastných deťoch. Výživné platí sporadicky, ako to jej vyhovuje.
Pán Miroslav spláca aj tri exekúcie, ktoré mu po manželstve zostali na krku. Býva spolu so svojimi chorými rodičmi v malom domčeku na samote, kde sa snažia aspoň chovom kravičky a pestovaním plodín ako tak si pomôcť vo svojom neľahkom živote.
Oboch Miroslavových rodičov práve čaká operácia kĺbov, budú určitú dobu odkázaní sami na pomoc. Našťastie sú prázdniny a deti sú doma, tak im vedia pomôcť v prípade potreby.
Miroslav pracuje a každý deň dochádza do práce, pracuje za minimálnu mzdu, teda nemá nazvyš financie.
Usiluje sa poriadne starať o svoje tri deti, ktorým nahrádza matku. Deti sa snaží vychovávať k pracovitosti, samostatnosti, slušnosti.
Najstaršia dcéra ide už na druhý stupeň, potrebuje počítač alebo notebook, ktorý je v súčasnej dobe dôležitou učebnou pomôckou. Rovnako práve v tomto období, keď sa vyskytol Covid 19 sa výučba realizovala prostredníctvom on-line stretnutí. Miroslav plánuje deťom zariadiť samostatnú izbu, miesto kde sa budú môcť učiť, hrať a spať
Preto som sa rozhodla pomôcť mu touto cestou. Starostlivosť o domácnosť by mu uľahčila umývačka riadu a elektrospotrebiče do kuchyne.
Deťom by potrebovali školské tašky, športové hry a potreby, spoločenské hry. Keďže sú na samote, len sami traja sa hrávajú spoločne.
Veď deti nemôžu za to čo sa stalo a zaslúžia si lásku a podporu.

Zoznam darcov a darov

Uhorka nakladačka (03.08.2020) 10 €
Jana Petreje (02.08.2020) 40 €
Miro Kačmár (22.07.2020) 16 €
Simona S (16.07.2020) 10 €