Stolička do sprchy pre Leu

Stolička do sprchy pre Leu
Špeciálna stolička
Jana Jesenská
Lea Jesenská
Pošli Dobro mamám 2023
173 €
5%
Darovať
25
Dní do konca
3500 €
Cieľová suma

Vďaka Férovej nadácii O2 a našim darcom znásobíme Vaše dary v pomere 1:1, maximálne však do výšky 50 eur na jeden dar a 200 eur pre jeden príbeh.

Naša Leuška sa narodila predčasne v 30-tom týždni tehotenstva. Hneď po narodení prekonala silne krvácanie do mozgu a to poznačilo jej ďalší vývoj.Od začiatku sa nevyvíjala ako zdravé dieťa, no aj napriek tomu sme sa nevzdávali a skúšali všetky možné terapie, ktoré by jej zdravotný stav ako tak zlepšili.

Od jej 9 - tich mesiacov má vedenú vážnu diagnózu  detská mozgová obrna – kvadruparéza. Má postihnuté všetky končatiny, epilepsiu, strabizmus - poruchu zraku, skoliózu, encefalopatiu – poškodenie mozgu následkom neokysličenia a mikrokrániu.
Všetky naše dosiahnuté pokroky mame riadne vydreté.
Teraz bude mať Lea 12 rokov, nechodí, nesedí, no aj napriek tomu je to veľmi usmievavé dievčatko, naše slniečko, ktoré sa teší zo života a veľa lásky vie odovzdať.
O svoje tri dcéry sa starám sama, môj príjem je opatrovateľský príspevok. Z toho sa dá len ťažko vyžiť, preto sa snažím privyrobiť si.
Keď staršia dcéra príde zo školy domov, chodím upratovať. 
Aktuálne by sme súrne potrebovali špeciálnu stoličku do sprchy, Lea vyrástla, je však stále plienkovaná a musíme dbať o hygienu, čo je pre mňa už fyzicky náročné. 
Budeme naozaj vďačné za akúkoľvek pomoc, Lea s rodinou.

Zoznam darcov a darov

Š. A. (04.06.2023) 75 €
Pán Ježiš nech Vás požehná.
Ron Weasley (03.06.2023) 8 €
Znásobovanie (16.05.2023) 74 €
Adriana Kemka (15.05.2023) 16 €