Dala by som všetko za to, aby sa Maťkovi opäť vrátil úsmev na tvár

Dala by som všetko za to, aby sa Maťkovi opäť vrátil úsmev na tvár
Bicykel pre Maťka, lieky, poplatky v škôlke
Monika Minárová
Matej Minár
32 €
2%
Darovať
60
Dní do konca
2000 €
Cieľová suma

Mám 33 rokov a som slobodná matka 2 nezaopatrených detí, syna Matejka ( 5 rokov) a dcéry Michaely ( 8m.)
V novembri 2021 som za tragických okolností prišla o partnera. Syn a ja sme si prešli obdobím, náročným hlavne po psychickej stránke.
Dcérka Miška sa narodila 7 mesiacov po jeho smrti. Jeho náhlu tragickú smrť znášame obaja ešte aj v tomto období veľmi ťažko.

Mne sa týmto dňom začalo peklo na zemi, kvôli zdravotným problémom som bola od 2 mesiaca na rizikovom tehotenstve.
Ostala som sama na všetko, čo sa týka zháňania vecí a potrieb na príchod mojej dcéry, bez finančnej podpory.
Momentálne bývam s deťmi v rodičovskom dome, kde mi moja mama pomáha s ich výchovou, ale aj finančne v rámci jej možností.
Náš príjem na fungovanie všetkých troch je do 1/2023 - 340 eur, 2/2023 - 421 eur, ktorý poberám z úradu práce vo forme rodičovského príspevku a prídavkov na deti od štátu.
Žiadny iný príjem nemám.
Matejka v najbližšej dobe, čaká vážna operácia. Budeme potrebovať financie na lieky, ale hlavne poplatky spojené s hospitalizáciou.
Synček bol už od malička veselý, živý a vždy usmiaty chlapec, plný života. Rád bicykluje, hrá futbal, pláva, chodí na prechádzky do prírody.
Rád navštevuje ihriská a centrá, kde sa môže vyblázniť na rôznych atrakciách. Veľmi rád cestuje, spoznáva nové veci, jeho hobby je skladanie rôznych druhov stavebníc, pozeranie rozprávok, maľovanie. Preto mi puká srdce pri pohľade na jeho smutnú, utrápenú tvár plnú sĺz, kvôli strate milovanej osoby.
Dala by som všetko za to, aby sa Maťkovi opäť vrátil úsmev na tvár a radosť do života.
No pre nedostatok financií nemôžem dopriať deťom to, z čoho majú radosť.
Väčšiu časť môjho príjmu momentálne pohlcuje hlavne administratíva, kancelárske potreby, tlač, kopírovanie, cestovné, poplatky na poštách za odosielanie dokumentov potrebných v boji, pri uplatňovaní si svojich práv a práv mojich detí.
Na lieky, plienky, hygienické potreby, drogériu, potraviny, energie, zaplatenie poplatkov MŠ a ďalšie potreby nevyhnutné k životu nám ostáva len málo, preto som sa odhodlala poprosiť o pomoc.
Budeme vďační za kažý jeden dar, Monika s deťmi.

Zoznam darcov a darov

Maria Sedlakova-Mikusova (13.03.2023) 32 €